Infolinka
737 221 145 Po - Pá: 8 - 17hod
Podpůrný přípravek při záchvatu
Směs k inhalaci z lahvičky nebo z dlaní. Napomáhá stabilizaci a regeneraci při a po epileptickém záchvatu.
4 kapky na každých 7 kg živé hmotnosti psa. U psů s tělesnou hmotností pod 4 kg podávejte jednotnou minimální dávku 3 kapky. Příslušný počet kapek nakapejte do dlaní a z nich vytvoříte improvizovanou masku, kterou přiložíte pejskovi těsně k čenichu a tlamičce. Pouze pro vnější použití.
Před použitím vždy protřepejte. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro březí feny. Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem.
Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata. Přípravek je určen pro psy.
Doba použitelnosti: 18 měsíců od data výroby.
Číslo schválení: 015-17/C
Mandlový olej, esenciální oleje - kadidlovník pravý (Boswellia carterii), kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata), bazalka pravá (Ocimum basilicum), bazalka posvátná (Ocimum sanctum), vitamin E (tokoferol)
Boswelia carterii a Boswellia serrata – tyto dřeviny budete pravděpodobně znát jako kadidlovník. Kadidlo, získávané naříznutím kůry těchto stromů používá lidstvo tisíce let, ať už k náboženským nebo léčebným účelům. Obsahuje desítky monoterpenů a tzv. boswelové kyseliny, které působí jako skvělý prostředek pro uvolnění těla i psychiky.
Bazalka pravá (Ocimum basilicum) je aromatická rostlina z čeledi hluchavkovitých. Kvete od června do září. Je původem z Indie a z dalších vlhkých tropických regionů Asie, kde byla pěstována více než 5000 let. Do Evropy se dostala v 16. století a v současnosti se pěstuje většinou na zahradách a v domácnostech. Hindské kultury považují bazalku za posvátnou bylinku. V některých kulturách je tato rostlina zase znamením lásky a oddanosti mezi mladými páry.
Bazalka indická (Ocimum tenuiflorum), též bazalka posvátná (Ocimum sanctum), bazalka Tulsi či Tulasi, je aromatická vytrvalá rostlina z čeledi hluchavkovitých. Pochází z Indického subkontinentu, je ale široce pěstována v celé jihovýchodní Asii, a to především z medicínských, kulinářských a náboženských důvodů. Obsahuje aromatické silice a je využívána na bylinný čaj, v ajurvédské léčbě a významné místo má ve višnuistických tradicích hinduismu, v nichž je uctívána jako posvátná rostlina.